Hozzászólás írásához regisztrálj vagy lépj be!
Sisi88(szerző)2016. november 27. 19:15
@Schmidt-Karoly: Köszönöm,igen persze úgy is kell tenni,ahogy leírtad,de vannak kivételek,mikor a másiknak kell megbíznia benned,hogy merjen írni. Nem mindig jó ráerőltetni magunkat a másikra,kell idő,de az sem jó,ha mind két fél csak vár. Versemben még az ismeretlen személyről írok,aki a bizalmába fogad :)
Schmidt-Karoly2016. november 25. 14:13
Kedves Sisi!
Ez a kérdés ötlött fel bennem: mi lenne, ha megelőznéd azt az üzenetet, menj elébe, törd meg Te a csendet, s akkor Ő biztosan és őszintén elmondaná bánatát, magányos lelkét kitárná, a külvilágot kizárná, s Te bizton takarózhatnál szavaival és elvarázsolódhatnál gondolataival, mert ugye minden perc drága, s hogyha azokat várakozással töltjük, akkor elszalad mellettünk az élet.
Kívánok boldog perceket, amelyekből órák, napok, hónapok, évek évtizedek, évszázadok és évezredek lesznek, szeretettel. Schmidt Károly.